Odpověď Sony Ericssonu na iPhone a další sny

Fanoušci značky Sony Ericsson produkují stále nové koncepty mobilních telefonů, kterými chtějí inspirovat svého oblíbeného výrobce. Už je jich pěkná hromada a další přibývají. Poslední zajímavé dílkem grafika, které stojí za pozornost, je koncept telefonu s označením P5i. Jedná se o elegantní komunikátor s velkým dotykovým displejem a výsuvnou QWERTY klávesnicí. Inspirace iPhonem je zřejmá. Věřím, že takový přístroj by vzbudil velký rozruch a získal by si mnoho příznivců.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson P5i

Další zajímavý koncept ukazuje přístroj s podivnou konstrukcí. Ta je otočná, jako například u modelů S700i nebo W550i. Displej je však možné přetočit, aby byl v zavřeném stavu chráněn a aby se dal naklápět v režimu kamery, kdy držíte mobil svisle, ale na displej nahlížíte naširoko. Obávám se, že se taková konstrukce s úspěchem nesetká.

Klepněte pro větší obrázek 
Takový Cyber-shot jste ještě neviděli

Celkem obyčejný mobil, ale o to blíže teoretické realitě, je koncept s označením T660i. Tvůrce se nepouštěl do bláznovin ani při vymýšlení specifikace. Spokojil by se s rychlými datovými přenosy HSDPA, 3,2MPx fotoaparátem, QVGA displejem, rádiem, slotem pro paměťové karty a Bluetooth s podporou A2DP. Svůj vysněný telefon chce mít ale vyroben z oceli a kouřového skla.

Klepněte pro větší obrázek 
Sony Ericsson T660i

Zdroj: Esato.com

Diskuze (34) Další článek: Symbol MC35: stroj pro maximální nasazení

Témata článku: Sony, Smartphony, Ericsson, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Odpověď, Son, Eri


Určitě si přečtěte