Operátoři si bojkotu ani nevšimli. Organizátoři chystají druhý pokus

Operátoři si bojkotu ani nevšimli. Organizátoři chystají druhý pokus

Nedělní bojkot mobilních operátorů se uskutečnil, to jsou jediná dostupná fakta. Počet zúčastněných můžeme odhadovat podle počtu přihlášených na Facebooku, což je 7 897. To není počet, který by zahýbal miliónovou mobilní sítí českého operátora a jejich mluvčí to potvrzují.

  • Miroslav Čepický, Vodafone: Minulá neděle se ničím nelišila od běžného víkendového provozu“.
  • Martina Kemrová, T-Mobile: Nedělní bojkot se v našem provozu vůbec nijak neprojevil, během daných 2 hodin jsme nezaznamenali ani minimální pokles provozu. Během celého dne bylo v naší síti přihlášeno dokonce více zákazníků než o týden dříve.“ Do rukou se nám dostal také provozní report sítě T-Mobile z neděle 17. července. Na křivkách skutečně není znát jakýkoliv pokles, některé v inkriminované dvouhodinovce dokonce stoupají (zkrátka jako kteroukoliv jinou neděli).
  • Martin Žabka, Telefónica O2: „Podíl zákazníků, kteří se rozhodli nepoužívat naše služby byl tak malý, že naše systémy nic nezaznamenaly.“

Organizátoři ze stránky „Nechceme předražené mobilní volání a služby“ však svoji akci považují za úspěch a připravují její opakování. Druhé kolo se uskuteční ve středu 17. srpna, tedy přesně měsíc po nedělní premiéře. Že by se každý 17. den v měsíci stal dnem bojkotu mobilních operátorů?

Klepněte pro větší obrázek

 

Diskuze (125) Další článek: US Army vybírá smartphone pro ostré nasazení

Témata článku: Operátoři, Druhý pokus, Pokus, Org, Druh, Boj


Určitě si přečtěte