Oskar a internet za paušál: známe podrobnosti

Včera jsme dlouho váhali, jestli máme vyjít s novými informacemi ohledně cen datových tarifů, které na zítřejší tiskové konferenci představí Oskar. Nenašli jsme nikoho, kdo by nám je potvrdil, takže jsme se je nakonec rozhodli nepublikovat. Objevil se ale druhý nezávislý zdroj: Mobil.cz, který pro svůj článek zjistil totéž.

Přesně jako jsme psali minulý týden, Oskar konečně chystá datové programy; a navíc s velmi neobvyklým a příjemným účtováním. Za základní měsíční paušál máte k dispozici určité množství dat. Když je překročíte, tarif se automaticky změní na vyšší. A když budete stahovat ještě víc, z tarifu se stane neomezený datový paušál. A jaké jsou hranice?

  • 238 Kč: 0–10 MB
  • 476 Kč: 10–40 MB
  • 714 Kč: 40–70 MB
  • 952 Kč: 70 MB a víc

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Tento způsob účtování se týká pouze paušálních programů, nebude k dispozici pro předplacené Oskarty. Oskar by měl zítra uvést i EDGE, k tomu ale zatím nemáme podrobnější informace. Stejně jako jindy v podobných případech přidáváme upozornění, že operátor zatím oficiálně nic neoznámil, takže s definitivním soudem počkejme na zítřek.

Diskuze (200) Další článek: V tendru na konkurenci CDMA průběžně vítězí T-Mobile

Témata článku: Internet, Paušál, Oskar, Paus, Nezávislý zdroj, Podrobnost


Určitě si přečtěte