Tisková zpráva: Válka v Iráku včera prudce – v průměru o 100 procent – zvýšila zájem o Oskarovo WAPové a SMS zpravodajství ze zahraničí. Oskar se proto rozhodl reagovat nabídkou speciálního informačního servisu, který se věnuje výhradně situaci v Perském zálivu a je naplňován z těch nejkvalitnějších zdrojů. Čerstvé novinky najdete na Oskarově WAPu v sekci Zpravodajství a info > Zprávy > Valka v Iraku.
Oskarovi zákazníci si rovněž mohou nechat posílat aktuální zpravodajství v esemeskách pomocí služby SMS Info. Lze přitom volit z Oskarova zahraničního proudu, ze zpráv deníků Právo, MF Dnes nebo Blesku. Stačí poslat na číslo 7755 jednu z těchto textových zpráv:
+ZPR Z 4 1,05 Kč/zpráva
+PRA V 4 1,58 Kč/zpráva
+MFD V 4 1,05 Kč/zpráva
+BLESK 4 1,58 Kč/zpráva
(všechny ceny uvedeny s daní)
Parametr 4 vám zajistí příjem až 10 zpráv denně. SMS zpravodajství lze též objednat na WAPu či v Internetové Samoobsluze na www.oskarmobil.cz, kde můžete též zvolit požadované množství došlých zpráv.