Oskar nabízí firmám lepší kontrolu nad náklady

Majitelé Oskarových firemních tarifů Na jistotu a Na zisk mohou nyní přesně určovat, kolik peněz chtějí měsíčně provolat. Umožní jim to funkce FlexiLimit a Aktuální stav volání, které byly doposud k dispozici pouze na Tarifech nové generace.

S FlexiLimitem si zákazník nastaví vlastní hranici měsíčních nákladů. Po provolání limitu pošle Oskar zákazníkovi informační esemesku. Nastavení služby se provádí pomocí Internetové, Hlasové nebo SMS Samoobsluhy a je úplně zdarma. FlexiLimit je originální funkce, kterou mohou využívat pouze Oskarovi zákazníci.

Aktuální stav volání sdělí zákazníkovi v každém okamžiku výši jeho účtu. Služba je k dispozici prostřednictvím Internetové, Hlasové i SMS Samoobsluhy, rovněž naprosto bezplatně. Služba je výhodná zejména pro menší a střední firmy, které chtějí mít dokonalý přehled o svých nákladech.

Pro firemní zákazníky byly služby FlexiLimit i Aktuální stav volání rozšířeny a vylepšeny. Správce účtu může nastavovat limity a zjišťovat výši účtu nejen na jednotlivých kartách, ale též za firmu jako celek. To společnostem dává 100% kontrolu nad útratou za mobily. Čím víc ušetříte na hovorech, tím víc můžete investovat do rozvoje firmy – Oskar tedy tímto způsobem pomáhá společnostem růst.

Oskara si jako dodavatele mobilních služeb vybraly například společnosti Siemens, Canon CZ, OMV, Aliatel, Contactel nebo FC Viktoria Plzeň. Letos zaznamenává Oskar nejsilnější nárůst v segmentu menších a středních společností s 1-50 zaměstnanci. Firemní zákazníci se v poslední době k Oskarovi hrnou zejména díky tzv. Přestupové sadě, která nabízí například zvýhodněné telefony (např. “10 mobilů za 10 korun”), minutovou banku (až tisíce volných minut), rok bez paušálu nebo třeba dotace na tisk nových vizitek.

Diskuze (8) Další článek: T-Mobile roste i v prvním čtvrtletí

Témata článku: OMV, Oskar, Lep, Jednotlivý kart, NákladVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

Jaromír Puk
Televizory
Signál, který měl přijít, nepřišel. Hubblův dalekohled je už dva týdny off-line

Signál, který měl přijít, nepřišel. Hubblův dalekohled je už dva týdny off-line

** Hubblův kosmický dalekohled už více než dva týdny nefunguje ** Příčinou je problém s počítačem užitečného zatížení, ale skutečný problém může být jinde ** Hubblův dalekohled je ve vesmíru 31 let

Petr Kubala
HubbleNASAVesmír
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Farmaření táhne. Farming Simulator 22 prodal během týdne přes 1 milion kusů

Farmaření táhne. Farming Simulator 22 prodal během týdne přes 1 milion kusů

Na farmu hráči v listopadu vyrazili i raději než na bojiště budoucnosti.

Michal Maliarov
Farming SimulatorByznys