Oskar nabízí nové LétoHrátky

4. června 2003 – Na začátku léta lidé mění barvu vlasů, partnera nebo alespoň školu. Oskar se rozhodl radikálně proměnit svou SMS Hernu, která je od 4. června bohatší o nové hry, nové ceny a nové možnosti, jak se ještě lépe pobavit s přáteli.

První novinkou jsou oddechová témata Letní kino a Hudba. Od 4. června do 10. července budou kvízové otázky ve všech hrách SMS Herny převážně ze světa filmu. Od 11. července do 17. srpna budou zase bodovat ti, kteří se vyznají v muzice.

O co se bude hrát? V každém tématu dostane deset nejlepších soutěžících telefon Nokia 6610. Dalších 200 hráčů v žebříčku získá vstupenku pro dva do 3D kina Oskar IMAX. Kromě toho zůstávají zachovány i týdenní výhry, na které jsou zvyklí příznivci dosavadní SMS Herny. Každý týden vyhraje desítka nejlepších účastníků kredit 400 Kč ke své Oskartě nebo slevu na měsíční fakturu.

Vedle letních témat a atraktivních cen nabízí Oskar i novou hru – Stupnici. Pokud na číslo 7744 pošlete heslo STUPNICE, obdržíte sérii 7 otázek, z nichž každá bude trochu složitější než ta předchozí. Pokud odpovíte na všech sedm otázek správně, získáte 1000 bodů a pořádně se přiblížíte výše uvedeným cenám.

V SMS Herně můžete samozřejmě i nadále hrát klasické hry Šance, Reakce, Logik a Boj. Zaregistrovat se do SMS Herny je velmi jednoduché – pošlete prostě textovku HERNA prezdivka na číslo 7744 a hotovo. Všechny herní pokyny odesíláte na číslo 7744 a každá textovka vás přijde na 2,63 Kč včetně DPH. Podrobná pravidla her lze získat na www.oskar.cz.

Absolutní novinkou SMS Herny je Klubovna – prostor, kde si můžete popovídat s dalšími hráči, přáteli nebo prostě tím, kdo vás chce poslouchat. Stačí být zaregistrovaný v SMS Herně a využít některou z možností Klubovny:

 • Bavit se jen tak
  Příklad: PRO MAJKL DAVID ahoj, jak se mate?
  Takto můžete posílat zprávy až třem hráčům najednou.  
 • Bavit se v místnosti
  Klubovna má svou hlavní místnost KLUBOVNA a vedle ní další tematické místnosti. Vstupte do místnosti například zadáním DO FILM. Vzkaz všem lidem v místnosti pošlete zprávou VSEM Ja mam film taky rad! Zpět z místnosti se dostanete heslem VEN. 
 • Bavit se ve skupinách
  Můžete také vytvořit svou vlastní skupinku 2-5 přátel. Pošlete klíčové slovo +SK a přezdívky všech, které chcete pozvat do skupiny. Koho máte ve skupině? To zjistíte posláním hesla SKUPINA. Jestli chcete někoho vyhodit, používejte –SK.
 • Dát o sobě vědět
  Jestli chcete do systému vložit pár poznámek o sobě, aby si je mohli prohlédnout ostatní hráči, zašlete např. MUJPROFIL MAJKL MUZ 28 TANEC MODERNI HUDBA.
 • Najít novou lásku či partu
  Pro zobrazení informací o jiném hráči zadejte PROFIL a přezdívku hráče, jehož profil chcete znát  Pokud chcete chatovat jenom s hráči, kteří mají stejné zájmy jako vy, zašlete např. NAJDI TANEC. 
 • Dát si schůzku naslepo
  Jestli jste dobrodružnější povahy, pošlete heslo SN. Zodpovíte pár otázek, aby systém věděl, kdo je pro vás ten pravý/ta pravá. A pak už se můžete těšit na pěkné letní dobrodružství...

Všechny pokyny v Klubovně se opět posílají na číslo 7744 a stojí 2,63 Kč za odeslanou esemesku (včetně DPH). Klubovnu je také možno najít na Oskarově WAPu v sekci Zábava. Úplná pravidla najdete opět na www.oskar.cz.

Diskuze (5) Další článek: T-Mobile: levnější telefony a nový tarif pro Twist

Témata článku: Nokia 6610, Léto, IMAX, Tanec, Oskar, NovSony chystá vlastní mobilní Playstation ovladač, naznačuje patent

Sony chystá vlastní mobilní Playstation ovladač, naznačuje patent

Budou se hry na mobilu hrát zase o něco pohodlněji?

Michal Maliarov
SonyMobily
Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční řežby na všechny způsoby

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční řežby na všechny způsoby

V prosinci to vypadá, že se majitelé účtů PS Plus mají na co těšit.

Michal Maliarov
Hry zdarmaPlayStation
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Taková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

Taková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

** Ve Windows 10 byla nalezena vážná bezpečnostní zranitelnost ** Prakticky kdokoli přes ni může získat práva administrátora ** Microsoft chybu uznal a nabízí dočasné řešení

Karel Kilián
HesloWindows 10Bezpečnost
3D tiskárna Anycubic Vyper za 300 dolarů: Vyrobíme vánoční stromeček

3D tiskárna Anycubic Vyper za 300 dolarů: Vyrobíme vánoční stromeček

** Do redakce nám dorazila 3D tiskárna Anycubic Vyper ** Má tiskový objem 245 × 245 × 260 mm a autokalibraci ** Oficiální e-shop ji prodává za 300 dolarů

Jakub Čížek
BastleníDIY3D tisk