Oskar pojmenuje telefony svými názvy

Telefonů je moc. V současné době se jen na českém trhu prodává více než sto různých modelů a ať zvedne ruku ten, kdo od sebe všechny rozezná. Oskar si tento problém uvědomuje a přichází proto s novou terminologií, která odliší jednotlivé telefony od sebe.

Mobily se od dubna dělí do několika tříd a v dalším textu už použiji charakteristiky, které připravil Oskar:

1. DoŽivota: „Chci osvědčený telefon za moc dobrou cenu na volání a textovky s rodinou nebo přáteli…“

Potřebujete spolehlivý mobil s nenáročným ovládáním, který vám neudělá díru do peněženky. Chcete hlavně volat a posílat textovky. Bude vaším dobrým společníkem pro každý den a hlavně, bude vás udržovat v kontaktu s vašimi nejbližšími.

2. MeziLidi: „Potřebuji pár užitečných funkcí, ale ať mě též reprezentuje, když si vyjdu ven…“

Zvládáte spoustu věcí najednou a chcete, aby s vámi mobil držel krok. Chytrý telefon plný užitečných funkcí, který jen tak nezestárne a bude vás také dobře reprezentovat. Jednoduše máte svůj telefon rádi a občas se s ním chcete i pochlubit.

3. VeStylu: „Určitě něco výjimečného, extravagantního, luxusního, trendy… telefon je přece výrazem mé osobnosti…“

Telefon musí být IN, tak jako vy. Nejnovější trend, něco výjimečného a luxusního, čím dotvoříte svůj vytříbený styl. Mobil je pro vás totiž mimo jiné i krásným doplňkem, který podtrhuje Vaši originální osobnost. Ne nadarmo se říká, že dokonalost spočívá v detailech.

4. DoExtrému: „Hlavně ať vydrží teplo, zimu, trochu vody a nějaké ty nárazy…“

Váš mobil musí něco vydržet, musí být odolný a nezávislý. Nesmí mu vadit prach, pád nebo občasná sprcha – prostě žádná princezna na hrášku. Ošlehaný telefon, který hodně vydrží, má rád přírodu a je užitečný i v extrémních situacích.

5. ProZábavu: „No, spousta her, dobré ovládání, dobrá technologie a hlavně žádná nuda!“

Pro vás je život zábava a chcete si vychutnat každou volnou minutu. A tak si kdykoli a kdekoli můžete vytáhnout svůj super telefon a parádně si zahrát nebo si poslechnout skvělou muziku. Proto váš mobil musí být plný skvělých her a kvalitních technologií.

6. ProPráci: „Abych zvládl práci, chci něco opravdu „high tech“ - nejmodernější funkce, technologie a velkou kapacitu…“

Potřebujete výkonného pomocníka – komunikátor s pamětí jako slon, který internetem surfuje jako blesk a v dokonalých barvách. Tři pásma, všechny kontinenty, žádné káblíky. Tedy nadupaný, pracovitý a úspěšný mobil, stejně jako vy.


Podle nového členění mobilních telefonů budou částečně upraveny i prodejny. Během dne bychom měli získat fotografie jejich interiéru.

Diskuze (19) Další článek: Žebříčky: mobily od nejhorších k nejlepším

Témata článku: Telefony, Dobré ovládání, Oskar, Telefon


Určitě si přečtěte