Oskar: zahrajte si piškvorky se soupeřem na dálku

21. srpna 2003 – Po cestě do práce novinky z bankovní branže. V práci nějaký ten vtip pro kolegy. Přes poledne partie dámy s kolegou z firmy na druhém konci města. Cestu z práce si zkrátit řešením logické úlohy.
 
Tak by mohl ode dneška teoreticky vypadat rozvrh pravidelného uživatele Oskarova wapu, který bude chtít vyzkoušet všechny novinky připravené mobilním operátorem ve spolupráci se svými partnery v rámci programu OskarZóna. Právě v sekci OskarZóna Oskarova WAPu lze všechny nové služby najít.

Banky.cz je informační server o českém i světovém bankovnictví.  Služba má dvě sekce: Aktuality a publicistiku. V aktualitách najdete krátké novinky z branže, publicistika se obsáhleji věnuje vybraným problémům.

Vtipník je (překvapivě) nový portál pro vyhledávání vtipů: anekdoty řazené podle kategorií i nejnověji přidané vtípky.
 
Rozdat si to s živým soupeřem v piškvorkách nebo dámě umožňuje služba Deskové Hry. Z wapové adresy si stáhnete do mobilu příslušnou java aplikaci a můžete vyzvat na souboj kolegu z bývalé firmy.

Jak odměřit pomocí tří- a pětilitrové láhve jeden litr není zdaleka ta nejsložitější úloha v Kvízech a Hádankách. Logické úlohy rozčleněné podle složitosti mohou pobavit dospělé, stejně jako potrápit děti.

Všechny nové služby vzešly z výběru OskarZóny. Na ní může jakýkoli vývojář prostřednictvím stránek www.oskarzona.cz předložit Oskarovi svou originální aplikaci. Pokud bude dost kvalitní, nabídne ji operátor svým zákazníkům. Autor služby získává podíl na tržbách. To je zvláště zajímavé, pokud se podaří dodavatelům prosadit na Oskarův WAP více služeb. Například  autor Kvízů a Hádanek se už v OskarZóně uplatnil s portálem Paní na Hlídání. Služba umožňuje vyhledat a objednat si hlídání pro děti. 

Diskuze (5) Další článek: Test: Hi-Tech sluchátko za zajímavou cenu

Témata článku: Piškvorka, Oskar, SoupeřPřehled telefonů, které dostanou Android 12. Dočkají se topmodely i levnější smartphony

Přehled telefonů, které dostanou Android 12. Dočkají se topmodely i levnější smartphony

** Pixely už jej mají, nyní se čeká na další mobilní výrobce ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V níže uvedeném seznamu se dozvíte, kde aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Samsung Galaxy M52 5G je zdařilý telefon střední třídy. Jen cenovka se tak úplně nepovedla

Samsung Galaxy M52 5G je zdařilý telefon střední třídy. Jen cenovka se tak úplně nepovedla

** Do redakce nám dorazilo letošní nejvýkonnější „emko“ od Samsungu ** Má zajímavý čipset, tři fotoaparáty a velkokapacitní baterii ** Pokud však telefon srovnáme s levnějším Galaxy A52s 5G, najednou už nevypadá až tak zajímavě...

Martin Chroust
GalaxyPreviewVideo
Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

** V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? ** Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. ** Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Tip: Jak stáhnout ISO Windows 11 a nainstalovat jej na „libovolný“ počítač?
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft