Oskar zlevnil a zvýhodnil vánoční Oskartu Partu! (oživeno)

Od dnešního dne platí zvýhodněné podmínky pro pořízení a používání vánoční Oskarty Party. Připomeňme, že jde o variantu předplacené služby Oskara, v níž stojí posílání SMS a MMS polovinu běžné sazby.

Zatímco dříve Oskarta Parta stála 500 Kč (s kreditem 100 Kč), ode dneška ji seženete jen za 300 Kč. Opět obsahuje kredit 100 Kč. Lhůta pro aktivaci se prodlužuje až do konce ledna 2004 a navíc už zmizela nepříjemná podmínka s nutností dobíjet každé dva měsíce, aby Oskarta Parta neztratila své výhody.

Uživatelé, kteří si Oskartu Partu pořídili dříve, nepřijdou zkrátka. Platí pro ně nové podmínky a operátor jim 200 Kč, které zaplatili navíc, vráti formou připsaného kreditu.

Další informace o službě Oskarta Parta nejdete ve starším článku


Oživeno 13.42: Na Oskartu Partu můžete převést i svoji současnou Oskartu, stačí na číslo 7700 poslat textovku ve tvaru ZMENA OSKPARTA. Z kreditu se strhne 200 Kč, ale to je podle mého názoru velmi malá částka na to, že tím navždy získáte SMS a MMS ve vlastní síti za poloviční sazbu. Musíte se jen smířit s tím, že o korunu za minutu vzroste cena volání do vlastní sítě.

Pozor také na starší limitované edice Oskaret - převedením na Oskartu Partu by ztratily své výhodné vlastnosti jako například volání po páté minutě zdarma.

Diskuze (29) Další článek: Nový firmware pro Sony Ericsson P900

Témata článku: Part, Oskarta, Oskar, Malá částka


Určitě si přečtěte