Palm, který je nyní PalmOne, se bude opět jmenovat Palm

Společnost PalmOne, která spolu s firmou PalmSource v říjnu roku 2003 vznikla z původní společnosti Palm, chystá změnu názvu. Ještě letos se vrátí zpět k původnímu krátkému a zažitému názvu Palm, představí také nové logo.

PalmOne včera oznámil, že od PalmSource kupuje veškerá práva pro použití staré značky. Celkem ho to bude stát 30 milionů dolarů. PalmSource může název používat ještě čtyři roky, v jejich průběhu se ale přejmenuje a vznikne úplně nová značka.

PalmOne také prodloužil smlouvu s PalmSource a nejméně do roku 2009 bude ve svých kapesních počítačích a komunikátorech používat operační systém Palm OS. To ale zřejmě neznamená, že se v části své produkce nemůže obrátit i na jiné operační systémy.

Diskuze (6) Další článek: Nejlepší programy pro Symbian UIQ

Témata článku: Palm, Kter


Určitě si přečtěte

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

** Včera jej Samsung představil, dnes pro vás máme první dojmy ** Galaxy S21 Ultra je povedené univerzální zařízení od Samsungu ** Líbit se vám bude foťák i podpora stylusu

Martin Chroust | 72

Samsung Galaxy S21 Ultra: Klenot vyšperkovaný dvěma teleobjektivy

Samsung Galaxy S21 Ultra: Klenot vyšperkovaný dvěma teleobjektivy

** Pokud chcete to nej, chcete Galaxy S21 Ultra ** Špičkový foťák doplňují dva teleobjektivy a 100× Space Zoom ** Překvapivým bonusem je dotykové pero S Pen

Martin Chroust | 95