Pochlubte se fotkami v Galerii fotomobilů a ještě vyhrajte

Máte fotomobil a rádi s ním pořizujete atraktivní snímky? Nebo jen tak „cvakáte“ pro radost zajímavé věci, které se kolem vás dějí? Přijďte do naší Galerie fotomobilů a pochlubte se vašimi záběry ostatním uživatelům. Galerie fotomobilů umožňuje prezentaci fotografií v takovém stavu, v jakém je pořídí váš fotomobil, tedy bez dodatečných úprav v grafickém editoru mobilu či v počítači. Rovněž je v Galerii prostor pro fotografie po úpravě, samozřejmostí je třídění do kategorií dle objektů a provedení.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Přivítejte jaro s Galerií fotomobilů

V Galerii fotomobilů můžete získat podporu v podobě rad a tipů od zkušenějších uživatelů, jak co nejlépe fotit s mobilem a rozvinout tak svůj nenáročný koníček. Diskuze a hodnocení pod jednotlivými fotografiemi se řídí pravidly, jejich nastudování se určitě doporučuje; Galerie funguje pod dohledem moderátorů.

Galerie fotomobilů patří mezi oblíbené sekce webu MobilMania.cz, počet uložených fotografií se blíží k hranici 25 000! Abychom trochu podpořili dosažení hranice 25 000 fotografií, nabízíme soubor reklamních předmětů Mobility + MobilMania.cz pro toho fotografa/fotografku, který/á uloží do Galerie fotomobilů právě onu 25 000. fotografii. Vzhůru do toho!

Klepněte pro větší obrázek
Tohle může být vaše!   
Diskuze (3) Další článek: TrialSIM telefon: v Indii běžná věc

Témata článku: Ostatní, Foto, GAL, Fotka


Určitě si přečtěte