Porsche + BlackBerry = luxusní a inteligentní smartphone P9981

Kapitoly článku

BlackBerry míří na byznysmeny, Porsche míří na byznysmeny a nové Porsche Design P'9981 BlackBerry tak vypadá jako ideální symbióza. Dříve jsme s logem Porsche Design vídali samostatně vyvíjené modely, tentokrát je to do luxusu převlečené „BB“. Designové studio se (celkem pochopitelně) nepouštělo do vlastního operačního systému, vydalo se cestou ověřených vnitřností a svérázného kabátu.

Klepněte pro větší obrázek

Pro Porsche Design typický industriální design podtrhuje výběr materiálů: nerezová ocel, kůže a tvrzené sklo. Co se funkcí týče, je to typické Blackberry – konkrétně Bold 9900 s novým operačním systémem BB7 a dotykovým displejem. Novinka se dále liší už jen grafickou úpravou uživatelského prostředí a cenou. Za kanadské vnitřnosti obalené německým designem zaplatíte 2 000 dolarů (= více než 36 000 Kč), počet kusů bude omezený.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Blackberry, , , , Acer Liquid, Blackberry Bold 9900, Huawei P9, Bespoke, Pór, Stuttgart, Waterloo, Black, SMA, Industriální design, Nerezová ocel, Lux, Perfect Match, High Resolution, Ontario, Porsche, Meets, Smartphone, Luxusní, Emphasis