Poslední šance pořídit Kartu na míru s voláním za 3,50 Kč/min.

Volání za 3,50 Kč a SMS za 1,50 Kč není na české poměry špatné. Na těchto sazbách se operátoři dokázali v minulých měsících „sjednotit“, Vodafone však tuto nabídku už brzy ukončí. Přesněji řečeno, nové aktivace tarifu už nebudou možné. Dle e-shopu operátora bude Karta na míru ve velikonočně-vánoční edici k mání do konce března, přičemž zákazník musí do tohoto data stihnout i aktivaci. Dlužno dodat, že zvýhodněná sazba 3,50 Kč/min. vydrží jen tak dlouho, dokud bude zákazník plnit podmínku – dobíjení v hodnotě minimálně 300 Kč měsíčně.

Klepněte pro větší obrázek
Chcete-li si pokecat za 3,50 Kč/min s účtováním 60+1, neváhejte. Nabídka končí 31. března

Každopádně jde o výhodnou akci, jelikož Karta na míru umožňuje ještě bezplatné volání a SMS do vlastní sítě o víkendu. Pro získání této výhody je třeba v daném týdnu od pondělí do pátku provolat alespoň pět placených minut, respektive odeslat pět textovek. Kartu lze objednat za 200 Kč, počáteční kredit činí rovněž dvě stovky.

Ukončení možnosti velikonočně-vánoční kartu nově aktivovat nám potvrdila Alžběta Houzarová z tiskového oddělení operátora.

Stávajícím zákazníkům s Kartou na míru jsme sazbu snížili automaticky na 3,50 Kč, nemuseli nic aktivovat a platí pro ně i po 31. březnu i nadále, pokud alespoň jednou měsíčně dobijí částkou minimálně 300 Kč. Při splnění této podmínky může zákazník tuto zvýhodněnou sazbu využívat neomezeně dlouho.“

Předplacenkářům aktuálně nabízíme i produkt Předplacená karta s Internetem v mobilu zdarma. Pokud zákazník dobije měsíčně alespoň 300 Kč, získává zdarma k využití tarif Internet v mobilu. Cena volání na této kartě je 6,50 do všech sítí a 1,50 za SMS do všech sítí.“

Diskuze (33) Další článek: Týden mobilně 121: jak připojit iPhone k TV

Témata článku: , , , Mir, Poslední šance, Šance, Pór, Cena volání, Volání, Min, Alžběta Houzarová, Karta, Kč/min,