Předplaťte si Mobility na zkoušku za 79 Kč

V průběhu Invexu si můžete na zkoušku předplatit časopis Mobility. Stačí, když nám na číslo 900 09 79 pošlete textovou zprávu ve tvaru MO INVEX vaše adresa (např. MO INVEX Tomas Dosedel, Holandska 8, 638 00 Brno).

Za zprávu sice zaplatíte 79 Kč, jejím prostřednictvím si ale Mobility nejen objednáte, ale i zaplatíte. Žádné další platby, bankovní poplatky nebo složenky. Za tuto cenu získáte tři vydání Mobilit v celkové ceně 117 Kč (jedno číslo tedy máte zdarma) pohodlně až do schránky. Konkrétně se jedná o Mobility 11/07, 12/07 a 1/08. Po ukončení zkušebního předplatného se sami rozhodnete, zda předplatné prodloužíte, nebo raději budete kupovat Mobility zase na stánku.

Mobility si můžete předplatit z jakéhokoli českého mobilního telefonu. Na vašem telefonním čísle nezáleží, klidně můžete ze svého mobilu objednat předplatné jako dárek pro někoho jiného. Ze služebního mobilu zase můžete předplatit časopis jako pozornost např. pro obchodního partnera.

Službu technicky zajišťuje MobilBonus (infolinka 777 717 535, info@mobilbonus.cz). Akce platí do neděle 28. října, pokud se tedy nerozhodnete hned na Invexu, máte ještě jeden den na rozmyšlenou.

Diskuze (9) Další článek: Samsung G800 bude i v ČR!

Témata článku: Mobil, MOBI, Pře


Určitě si přečtěte

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 9