Připomínáme: Surf+ i pro Twist karty

Na konci srpna T-Mobile nabídnul možnost aktivovat si výhodný tarif pro surfovaní v mobilu i svým Twist zákazníkům, služba se stejně jako u měsíčních tarifů jmenuje Surf+. O spuštění služby jsme vás informovali v již v průběhu srpna, kdy informace mezi ostatními novinkami poněkud zapadla. Od té doby jsme byli na možnost datového připojení pro Twist několikrát dotázáni, proto připomínáme:

S balíčkem Twist Surf+ získá uživatel Twistkarty přístup na web a WAP přes mobil. Cena je 39 Kč týdně, surfování je omezeno FUP limitem 15 MB. Při dosažení 90 % operátor zákazníka upozorní, po překročení limitu se sníží rychlost na 16 kb/s. Twist Surf+ lze používat pro všechny webové prohlížeče v mobilním telefonu (nejen web'n'walk light či Operu Mini), navíc balíček obsahuje neomezené surfování po jakýchkoliv wapových stránkách (nejen po t-zones).

Všichni ti, kteří si službu aktivují do 31. prosince letošního roku, si ji mohou nezávazně vyzkoušet dva týdny zdarma. Balíček Twist Surf+ lze aktivovat on-line prostřednictvím služby Můj T-Mobile, pomocí SMS na číslo 4603 ve tvaru TSURF A, nebo zavoláním na bezplatné číslo 4603.

Diskuze (24) Další článek: Boty od Bati k tarifu od Vodafonu

Témata článku: Operátoři, Twist, T-Mobile, Bezplatné číslo, Twist Kart, Karta, Surf, Twistka


Určitě si přečtěte

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

** Už dva modely chytrých hodinek od Samsungu podporují natočení EKG ** Samsung však v Evropě stále čeká na potřebné schvalovací procesy ** Pokud máte zájem, lze točení EKG na hodinkách aktivovat neoficiálně, ale na své vlastní riziko

Martin Chroust | 46

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6