Proč mají někteří čtenáři v podpisu své mobily?

V diskusích u článků a ve Fóru se občas objevují otázky, proč mají někteří registrovaní čtenáři u svého podpisu značku a typ mobilního telefonu, případně celou řadu mobilů, které používali. Můžete se setkat například s takovými podpisy:

  • Trium -> SL45i -> S55
  • SE K700i, T230, T100
  • MT50 -> C65 (fw09 -> fw12)
  • Aktuálně GX23;T68i;OT735i;CF62. Modří, tarif i GO; ADSL 1024/256

Nejedná se o nemístné předvádění nebo chlubení. K uvádění aktuálních a třeba i starších telefonů jsme čtenáře sami vyzvali při zavedení možnosti registrace. Přišlo nám to jako dobrý nápad. Jsme na MobilManii a není od věci vědět, s kým se člověk baví. Lépe lze tak najít spřízněnou duši, můžete se zeptat přímo na konkrétní telefon – komunikace není tak anonymní.

Pokud chcete mít u svého jména také takový podpis, musíte se napřed zaregistrovat. Do políčka podpis potom vyplňte svůj aktuální mobil, současné nebo starší mobily, nebo třeba i jiné údaje. Jen prosím všeho s mírou – dlouhá několikařádková sdělení už někdy ztrácejí smysl a spíš obtěžují.

Návod na registraci na MobilManii najdete v tomto článku

Diskuze (63) Další článek: LG T5100: Otáčí se za sluncem (test)

Témata článku: Mobil, MOBI, Podpis


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21

Samsung Galaxy S21 Ultra: Klenot vyšperkovaný dvěma teleobjektivy

Samsung Galaxy S21 Ultra: Klenot vyšperkovaný dvěma teleobjektivy

** Pokud chcete to nej, chcete Galaxy S21 Ultra ** Špičkový foťák doplňují dva teleobjektivy a 100× Space Zoom ** Překvapivým bonusem je dotykové pero S Pen

Martin Chroust | 95