Protesty proti zrušení české lokalizace Sony Ericssonu P900

Příprava českého prostředí pro Sony Ericsson P900 byla opravdu ukončena. Kromě call centra (viz předvčerejší bleskovka) nám to potvrdilo i české zastoupení Sony Ericssonu.

Klepněte pro větší obrázek

Přestože by se většina uživatelů tohoto telefonu bez češtiny patrně obešla, rozhodnutí výrobce vyvolalo velké pozdvižení. Prolistujte například e-mailovou konferencí o P800 na serveru Pandora. Sony Ericsson totiž slíbil, že telefon počeští, a vedoucí české pobočky Magdalena Koszańska-Kulczakowicz na přímou otázku v rozhovoru na MobilManii odpověděla:

Společně s polskými kolegy pracujeme na tom, aby naše národní lokalizace byly k dispozici co nejdříve. Uvedení české verze P900 se plánuje na druhé čtvrtletí letošního roku.
(Rozhovor vyšel 27. ledna 2004)

Sliby se mají plnit, proto naštvaní uživatelé doporučují, aby se každý, komu ukončení projektu lokalizace vadí, obrátil na Sony Ericsson. Svůj názor lze napsat například do webového formuláře na stránkách zákaznické podpory. Další informace o tomto protestu shromažďuje blog gadgets.bloguje.cz.

Diskuze (69) Další článek: Nový Zire 72 bude mít Bluetooth a 1,3 Mpix foťáček

Témata článku: Sony, Ericsson, Huawei P9, Sony Ericsson P900, Lokalizace, Eri, Zrušení, Son


Určitě si přečtěte

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

** Už dva modely chytrých hodinek od Samsungu podporují natočení EKG ** Samsung však v Evropě stále čeká na potřebné schvalovací procesy ** Pokud máte zájem, lze točení EKG na hodinkách aktivovat neoficiálně, ale na své vlastní riziko

Martin Chroust | 46

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 196