První fotografie Motoroly s podporou iTunes

Motorola už loni o prázdninách slíbila, že do svých telefonů přidá podporu služby iTunes (www.itunes.com). Ale kde nic, tu nic, přestože představení prvních modelů už bylo na spadnutí. Diskuse na Mobile-Review ale odkryla tajemství a zde je první fotografie Motoroly E790, která bude touto funkcí vybavena. Jak je vidět na druhém obrázku, zdrojem obrázku je leták s přehledem nejnovějších modelů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Motorola E790 je vzhledově téměř stejná jako starší model E398. Ze specifikací můžeme vyčíst, že telefon má rozměry 108 × 46 × 21 mm a hmotnost 107 g. Podporuje pouze GPRS, nikoli EDGE, což mi připadá trochu zvláštní, když se předpokládá nákup a stahování MP3 z internetu. Motorola vylepšila displej, nyní zobrazí 262 tisíc barev.

Jestliže jsou už hotové tištěné materiály, dá se předpokládat, že Motorola svoji novinku E790 už brzy oficiálně představí.

Diskuze (9) Další článek: Mobil a automobil: jak to jde dohromady?

Témata článku: Motorola, iTunes, Fotografie, Fotograf, Foto, Motor, Motorol, První fotografie, ITU


Určitě si přečtěte

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40