Rekord: 182 689 textovek za měsíc

Deepak Sharma, obyvatel indického města Ludhiana, se chce dostat do Guinessovy knihy rekordů. Zvolil si k tomu zajímavou disciplínu: posílání textových zpráv. V uplynulém měsíci jich poslal 182 689 a teď se chystá překonat limit 300 000 zpráv, se kterým bude mít zápis do knihy rekordů jistý. To ale znamená denně poslat asi deset tisíc textovek.

Pushkar Pandey, jeden ze Sharmových přátel a zároveň adresát textových zpráv, říká, že ho kvanta SMS zpočátku velmi rozčilovala. Když ale zjistil, o co se jedná, začal pokus o rekord bezmezně podporovat.

Deepak Sharma používá pro posílání textových zpráv neomezený tarif s měsíčním paušálem 99 paise. Odměnou za jeho snahu mu zatím bylo podrobné vyúčtování, který čítalo 1 411 stran.

Zdroj: India News

Diskuze (37) Další článek: Nový japonský vynález: kapsa pro mobilní telefon

Témata článku: Text, Měsíc, Podrobné vyúčtování, Rekord, Meš


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 195