S Oskarem máte písně na Evropě 2 pod kontrolou

Tisková zpráva

Praha - 4. února 2003 - S novou SMS službou Songster snadno zjistíte jméno skupiny nebo název písně, kterou právě hrají nebo hráli na Evropě 2.

Od 4. února si mohou zákazníci Oskara snadno ověřit, jakou píseň aktuálně hraje Evropa 2. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní. Stačí pouze zaslat esemesku ve tvaru SONG EV2 na číslo 39039 a obratem obdržíte SMS zprávu se jménem interpreta, písně, rádia a času. Například: MIG 21, Malotraktorem. Radio Evropa 2 v 21:04.

Songster je také možno použít jako sázkovou hru. Dokáže totiž zjistit i píseň, která se již dnes v konkrétním čase hrála. Můžete se tak s kamarádem třeba vsadit, zda byla česká, nebo zahraniční. Přidejte pouze hodinu a minuty do SMS zprávy, bude tedy ve tvaru SONG EV2 0737, a odešlete na 39039.

Cena je jednotná pro všechny tarifní plány i pro Oskartu - 5,90 Kč (včetně DPH) za každou odesílanou SMS, příchozí SMS jsou zadarmo. Služba Songster je připravena ve spolupráci se společností VERO Partners. Více informací najdete na www.songster.cz.


MobilMania komentuje

Songster není úplně nová služba, už v srpnu ji nabídl svým zákazníkům T-Mobile (viz tento článek). Je ale třeba uznat, že u něj je ještě trochu dražší a nelze zjistit skladbu zpětně.

Stojí ale název písničky z rádia za necelých šest korun? Snadno bychom si dokonce dokázali představit, kdyby tuto službu nabízelo rádio zdarma jako svoji propagaci. Proč nebyl třeba použit levnější WAP jako například na stránkách rádia Crystal (wap.radiocrystal.cz)?

Diskuze (19) Další článek: T-Mobile až do odvolání nebude zpoplatňovat posílání e-mailů na mobily

Témata článku: OskarPřehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Švýcaři legalizovali sebevražednou kapsli Sarco vytištěnou na 3D tiskárně

Švýcaři legalizovali sebevražednou kapsli Sarco vytištěnou na 3D tiskárně

** Firma Exit International chce usnadnit proces asistované sebevraždy ** Jako řešení nabízí „kapsli“ Sarco vytištěnou na 3D tiskárně ** S důstojným odchodem pomůže dusík a umělá inteligence

Karel Kilián
ŠvýcarskoSebevraždaTechnologie
Doposud neznámým zdroje vody na Zemi je překvapivě Slunce

Doposud neznámým zdroje vody na Zemi je překvapivě Slunce

** Kde se na Zemi vzala voda? ** Mezinárodní tým odborníků tvrdí, že v jejím původu sehrálo roli naše Slunce ** K tomuto závěru je přivedly analýzy nepatrných úlomků planetky (25143) Itokawa

Stanislav Mihulka
ZeměSlunceVoda
Matrix Awakens oficiálně oznámen. Předvede, co umí Unreal Engine 5

Matrix Awakens oficiálně oznámen. Předvede, co umí Unreal Engine 5

Fanoušci si všimli zařazení Matrixu Awakens do digitálních obchodů už před pár dny. Epic ale nyní přichází s oficiálním oznámením.

Martin Nahodil
Matrix AwakensTechnologie
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Seagate začne prodávat 20TB pevné disky i běžným smrtelníkům
Karel Javůrek
ÚložištěPevné diskySeagate
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko