Samsung otevřel nový showroom v centru Prahy

Samsung včera slavnostně otevřel nový showroom v pasáži Oasis Florenc (mapa). Slavnostní otevření prostor proběhlo za účasti předních představitelů společnosti Samsung včetně produktových manažerů jednotlivých divizí. Přestřižení pásky se ujal S. K. Lee, generální ředitel společnosti Samsung pro Maďarsko, Česko a Slovensko, spolu s Romanem Šebkem, Senior Telco Sales Managerem českého zastoupení firmy. Pro veřejnost je nový showroom Samsung otevřen každý všední den od 10.00 do 18.00 hodin.

Klepněte pro větší obrázek 
S. K. Lee přestřihl pásku a několika slovy otevřel nový showroom

Vedle foto- a videotechniky, plochých televizí a audiotechniky se našel nemalý prostor také pro mobilní telefony. Nejde o klasickou prodejnu, ale jak už bylo řečeno showroom, což znamená, že si zde můžete na jednom místě prohlédnout všechny v současnosti prodávané mobily značky Samsung a nechat si poradit od kvalifikovaného personálu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Žádné makety - všechny mobily jsou funkční. Většina mobilů je vystavena před interaktivními LCD panely - jakmile telefon vezmete do ruky, na displeji se zobrazí informace o něm
Diskuze (13) Další článek: Výrobci spojují síly a známkují nabíječky

Témata článku: Samsung, , Show, Samsun, Nový showroom, Centr, Cent, Oasis, Sam, Nov