Samsung představuje první kapesní přístroje se zabudovaným projektorem

Na loňském veletrhu CES jsme mohli vidět miniaturní projektor určený pro mobilní telefony a současně i odhadovat, kdy se skutečně v nějakém telefonu objeví zabudovaný. Uběhl rok a máme tu výsledek – vítězem se staly dva mobilní telefony, oba pod hlavičkou Samsung (i když na jednom z nich uvidíte značku Anycall). Samsung MBP200 nabízí projekci obrazu do velikosti 50 palců. Nabídne ale také TV tuner nebo dotekové ovládání. Prostředí mobilu tvoří oblíbené rozhraní TouchWiz.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Druhý telefon je tajemnější, vidíme sice nápis Anycall a na horní straně Samsung projector phone, konkrétnější označení už ale neznáme. Kromě projektoru nabízí telefon třeba také OLED displej nebo 5Mpx fotoaparát. Vzhledem k názvu korejského operátora je ale jasné, že se nejedná o GSM telefon použitelný v našich sítích.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Jak projektor funguje v praxi se podívejte na následujícím videu. Telefony se začnou prodávat v průběhu roku v Koreji, postupně by se měly rozšířit i do Severní Ameriky.

Zdroj: slashgear.com

Diskuze (16) Další článek: Nová generace Bluetooth umožní desetkrát rychlejší přenosy

Témata článku: Samsung, Zabudovaný projektor, Projekt, Přístroj, Sam, Projektor, PřeNokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

** Nokia představila tři velmi odlišné telefony ** Přivítejte tlačítkáč, „plácačku“ s obří baterií a levný odolný 5G smartphone ** U Nokie XR20 můžete navíc počítat s jednorázovou bezplatnou výměnou displeje

Martin Chroust
Android 11Legendy