Samsung představuje tři novinky: dotykové senzory, autofokus a zajímavý vzhled

Na veletrhu ComnunicAsia spatřily včera světlo světa hned tři novinky od Samsungu. Jedná se o tři stylové vysouváky s označením SGH-E950, SGH-E840 a SGH-J600 (na obrázku z leva doprava). Jak už napovídá místo představení nových modelů, v prví řadě míří na pulty východoasijských prodejců.

SGH-E950 je telefon, jenž se honosí 3,2 Mpx fotoaparátem a vylepšeným dotykovým rozhraním. Telefon dostane do vínku nově vyvinuté grafické prostředí a více multimediálních funkcí, včetně obligátních hudebních prvků. To vše je zabaleno v luxusním kovovém provedení.

Klepněte pro větší obrázek

SGH-E840 je asi nejlépe vypadajícím telefonem v sérii. Vyznačuje se futuristickým designem, tloušťkou pouhých10,6 mm a zrcadlovým povrchem. Samsung také slibuje lepší práci s internetem díky vestavěnému prohlížeči NetFront v3.4. Telefon bude k dispozici ve čtyřech barevných variantách: tmavě šedé, purpurově modré, stříbrné a růžové.

SGH-J600 prezentuje další generaci nejdostupnějších přístrojů, přinášející základní funkce pro nenáročné zákazníky. Tento model disponuje pouze 1,3 Mpx fotoaparátem se 4× digitálním zoomem, MP3 přehrávačem a slotem pro paměťové karty.

Diskuze (3) Další článek: GPlus GP800: také Asijci se lesknou

Témata článku: Samsung, Autofokus, Auto, Dotyk, Sam, Vzhled, Pře, Futuristický design, Nov, Novinky, Sen, Dot, Senzor


Určitě si přečtěte