Sanyo Innuendo dá vzpomenout na plnokrevné komunikátory

Japonský mobilní konglomerát Kyocera-Sanyo vypustil do světa nový komunikátor Innuendo. Vyklápěcí zařízení s QWERTY klávesnicí, dvěma displeji a numerickou klávesnicí na vnější straně dává vzpomenout na legendární komunikátory Nokia E90 nebo Nokia 9500. Novinku však využijí pouze zákazníci amerického operátora sprint na jeho CDMA síti.

Telefon je vyveden v atraktivní modré barvě, vnitřek je černý. Hlavní barevný WQVGA displej (240 × 400 bodů) má úhlopříčku 2,8" a není dotykový. K ovládání slouží čtyřřadá QWERTY klávesnice, dvojice konextových kláves a směrový kříž. Druhou klávesnici, tentokrát jen číselnou, najdeme z vnější strany pod sekundárním OLED displejem s úhlopříčkou 1,3".

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Výbava komunikátoru zahrnuje 3,2Mpx fotoaparát, hudební přehrávač, GPS a Bluetooth a slot pro rozšiřující paměťovou microSD kartu. Innuendo bohužel nepatří mezi smartphony, uvnitř najdeme proprietární platformu One Click vyvinutou speciálně pro Sprint. Nechybí však návaznost na nejpoužívanější sociální sítěmi a podpora práce s e-maily. Za sympatický komunikátor si nechá Sprint zaplatit nedotovanou cenu 250 dolarů, tedy asi 4 a půl tisíce korun.

Zdroj: Sprint

Diskuze (6) Další článek: Nokia C5-03: další pětka, tentokrát dotyková

Témata článku: , Nokia 9500, Nokia E90, VZP, Komunikátor