Setkejme se na Invexu

Jak už jsme vás informovali, koná se zítra na Invexu Mobility Day – den určený čtenářům časopisu Mobility a internetového serveru MobilMania.cz.

Jeho součástí je, kromě řady zajímavých přednášek, také setkání čtenářů MobilManie, čtenářů Mobilit, diskutujících ve fóru na MobilMania.cz a dalších mobilních maniaků. Schůzky se známými si samozřejmě můžete domlouvat po celý den, ale pokud se chcete setkat i s ostatními, přijďte do pavilonu G1 ke stánku Mobility Hall přesně ve 12:00.

U vitrín s mobilními telefony se totiž všichni setkáme. Kromě vás, čtenářů, se přijdeme podívat i my, redaktoři. Poznáte nás podle slušivých bund s velkým logem Computer Pressu na zádech. Kromě povídání s ostatními čtenáři se můžete ptát také redaktorů, říci nám, co si o naší práci myslíte, nechat si poradit se svým telefonem a podobně.

Diskuze (6) Další článek: Fotohádanky: poznáte Česko z letadla? (3. díl)

Témata článku: Set, Invex


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 9

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

** Včera jej Samsung představil, dnes pro vás máme první dojmy ** Galaxy S21 Ultra je povedené univerzální zařízení od Samsungu ** Líbit se vám bude foťák i podpora stylusu

Martin Chroust | 72