Skvělá aplikace pro Symbian přináší malou revoluci do třídění zpráv

Nokia uvolnila testovací verzi aplikace Conversation. Pochvalovat si ji budou především ti, kteří často využívají komunikaci prostřednictvím zpráv. Novinka umožňuje třídit zprávy podle uživatelů, se kterými si dopisujete. Po výběru jednoho takového pak vždy uvidíte přehledný seznam vaší vzájemné konverzace. Kdo nevyzkouší, ten zřejmě nepochopí, jak je takový přístup přehledný a návykový.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Seznam zpráv podle uživatelů • ukázka kontextové nabídky a možností nastavení (aplikace zatím není dostupná v češtině)

Aplikace je ve fázi veřejného testování, v mém případě (N95) funguje bez problémů. Oželet zatím musíte podporu češtiny. Zdarma stahujte zde. Instalace probíhá na dvě fáze, nejprve musíte nainstalovat servisní balíček, který aplikaci umožní napojení na adresář v telefonu, v druhém kroku instalujete vlastní aplikaci. Ta je poté dostupná buď klasicky z nabídky nebo na nově vzniklé záložce v adresáři.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Seznam odeslaných a přijatých zpráv je seřazen jako konverzace • ihned můžete odpovědět • nabídka při psaní zprávy

Po instalaci a prvním spuštění dojde k prvnímu setřídění zpráv. Během okamžiku je hotovo. V seznamu vidíte seznam jmen a čísel, se kterými jste si dopisovali. Větší přehlednosti pomáhají obrázky u kontaktů. Hned vidíte, kolik zpráv jste si s každým kontaktem vyměnili. Samotný seznam zpráv je velmi přehledný a podobá se konverzaci na chatu. Hned také můžete začít psát a odpovědět na poslední zprávu.

Je celkem jasné, že po důkladném otestování najde tato aplikace místo v nových telefonech Nokie.

Diskuze (22) Další článek: Fring: mobilní Skype zvládne nově i ICQ

Témata článku: Smartphony, Aplikace, Software pro mobily, Symbian, Třídění, Veřejné testování


Určitě si přečtěte