Slovenský Orange odpojil zákazníka s oficiálním dluhem 0 korun

U našich slovenských sousedů se stal až neuvěřitelný případ, kdy mobilní operátor Orange vyžadoval po zákazníkovi sumu 0 slovenských korun, kvůli které mu dokonce dočasně přerušil poskytování telekomunikačních služeb.

Jak se to tedy celé stalo? Zákazník již zmíněného operátora převáděl své telefonní číslo z fyzické osoby na podnikatele. Ovšem poslední vystavená faktura na fyzickou osobu zůstala v tu chvíli ještě nezaplacená. Operátor, pravděpodobně kvůli změně v systému, nedokázal poslat upomínku původnímu majiteli čísla a tak se obrátil na adresu nového majitele, tedy podnikatale. Ovšem jako podnikatel neměl zákazník u operátora vedený žádný dluh. Systém měl ovšem jasný příkaz odeslat upomínku dlužníkovi a tak byla vygenerována dlužná částka 0 Sk. Že je tomu skutečně tak se můžete přesvědčit na obrázku.

Klepněte pro větší obrázek 

Do této chvíle by to byla ještě legrace. Zákazník však svůj "dluh" nezaplatil a operátor zareagoval zablokováním některých služeb. Zatím nevíme, jak případ dopadl.

Zdroj: MobilMania.sk

Diskuze (33) Další článek: ICQ hra Slide-a-Lama míří do mobilů

Témata článku: Orange, Orange, Slovenský, Dlužná částka, Zak, Dluh, Zákaz


Určitě si přečtěte

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 196