Sony Ericsson dnes představí svůj pětimegapixel a tři další telefony

Od českého zastoupení Sony Ericssonu nám přišla pozvánka na dnešní tiskovou konferenci, která se má týkat představení nových telefonů. Vzhledem k tomu, že nekoná tradičně dopoledne, ale kupodivu až večer, znamená to jediné – tiskovka je synchronizována s celosvětovou premiérou. A opravdu, předzvěst se záhy potvrdila v diskusním fóru serveru Esato a na dalších webech.

Hlavní akci bude mít Sony Ericsson v Berlíně, kde proběhne večerní párty. Nejdůležitějším momentem tohoto večera bude představení nových telefonů, které by mělo proběhnou v šest hodin. Očekávány jsou čtyři novinky v čele s dlouho připravovaným modelem Sofia. Fandové značky už vědí, že se jedná o model s pravděpodobným označením K850i, který bude vybaven 5Mpx fotoaparátem a datovými přenosy HSDPA.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
První tři fotografie Sony Ericssonu K850i - Sofia

Dále by měl být představen nástupce modelu W950i, tedy „chytrého“ Walkmanu s obří pamětí, a také model s kódovým označením Shinobu – tenký výsuvný Walkman. K trojici novinek by se měl přidat ještě jeden model, o kterém zatím nevíme žádné podrobnosti.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson Shinobu

Diskuze (53) Další článek: Nové letecké snímky Česka na Mapy.cz

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Telefony, Sofia, Pře, Eri, Telefon, Son


Určitě si přečtěte