Sony Ericsson K200i od nás dostane...

Je na čase vyhlásit soutěž o Sony Ericsson K200i a tři páry vstupenek na festival Hradhouse. Soutěž, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci se Sony Ericssonem, probíhala od neděle 28.7. do středy 1.8.2007 a zúčastnilo se jí 2307 čtenářů. Úkolem bylo správně odpovědět na tři otázky a vyplnit adresu pro případné zaslání výhry.

Do soutěže nám přišlo 2307 odpovědí, ale jen 1772 jich bylo správných. Dnes jsme se pustili do losování. Využili jsme k tomu jednoduchý princip. Soutěžící, kteří odpověděli správně, jsme seřadili podle času tak, jak nám přišly jejich odpovědi. Poté jsme jim přidělili čísla od 0 do 1771. Při losování jsme určili čtyři cifry v rozmezí od 0 do 9, ze kterých jsme poskládali pořadové číslo výherce. K losování cifer jsme použili stopky, které jsme náhodně zastavovali – údaj o setině sekundy byl rozhodující. Jistě uznáte, že není v lidských silách zastavit prostým kliknutím myši stopky v předem promyšlenou setinu vteřiny. Losování je tedy spravedlivé.

Při různých podobných soutěžích s losováním je často slyšet názory, že jsou výhry v takové soutěži předem rozděleny. Na MobilManii máme zpravidla soutěže bez losování a tak jsme dnes losovali možná poprvé. Abychom vám dokázali, že jsme poctiví, průběh losování jsme natočili na video.

Video s průbehem losování:

Poznámka: Občas mírně zmateného hlasového doprovodu si moc nevšímejte, střih a opakované losování by nebylo správné.

Výherci jsou:

  1. cena: David N. z Třebíče (Sony Ericsson K200i + 2× lístek na Hradhouse)
  2. cena: Martin P. z Ústí nad Orlicí (2× lístek na Hradhouse)
  3. cena: Anna Z. ze Semil (2× lístek na Hradhouse)

Výhercům gratulujeme, výhry jim budou hned zítra odeslány.

Diskuze (7) Další článek: Picasso GF901: mobil se jménem malíře

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, , , Sony Ericsson K200i, Eri, Son, DOS, Ústí nad Orlicí, Pořadové číslo