Sony Ericsson K620i: modrý sen s 3Mpx fotoaparátem

Po internetu začala kolovat fotografie údajně připravovaného Sony Ericssonu s označením K620i. Telefon vypadá stejně jako model K610i, zaujme na něm pouze nápadná modrá barva a označení nového modelu. Společně s fotografií se šíří i základní informace o údajné výbavě. Má se jednat o inovovaný model K610i, kterému přibude 3,2 Mpx fotoaparát a 100 MB vnitřní paměti.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Údajná novinka Sony Ericsson K620i • předloha v podobě modelu K610i

Nevěříme, že se jedná o skutečně nový model. Autor této zprávy zřejmě vzal obrázek červené varianty Sony Ericssonu K610i a v grafickém editoru jednoduše přebarvil červenou do modra. A to včetně obrázku na displeji. A změnit popisek pod klávesnicí z K610i na K620i už je maličkost.

Třímegapixelový fotoaparát je pak zřejmě jen vysněným prvkem výbavy. Předpokládáme, že by Sony Ericsson svůj druhý fotomobil s třímegapixelovým fotoaparátem (modely K800i a K790i považujeme v tomto případě za jeden typ – první s 3Mpx fotoaparátem) ozdobil v logem Cyber-shot a připravil by pro takto důležitý model nový design. Model K620i nám do strategie Sony Ericssonu zkrátka nějak nezapadá.

Diskuze (11) Další článek: Garmin Nüvi 660: jízda králů (velký test)

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, , , Důležitý model, Modrý, Sen, F +, Foto, Eri, Son