Sony Ericsson poskytuje dvouletou záruku

Od dubna poskytuje Sony Ericsson distributorům dva roky záruky oproti současnému jednomu roku. Sony Ericsson se tak přidává k dalším výrobcům jako Motorola, Siemens, Samsung apod. Jediným výrobcem, který trvá na jednoleté záruce pro distributory, je Nokia - tam se situace řeší doplňkovými balíčky.

O celé problematice jsem už na MobilManii psal několikrát, proto jen dodávám, že tento krok nijak neovlivňuje koncové zákazníky, protože těm musí koncoví prodejci dávat dva roky záruky na jakýkoliv mobil, který si koupí. Tato novinka se týká pouze vztahu výrobce - distributor.

Více v tomto článku.

Diskuze (8) Další článek: Novinka: faktury za služby Eurotelu lze hradit z bankomatu i mobilu

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Son, Eri, ZářVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Apple si patentoval šílený iPhone. Je celý ze skla a má vysouvací komponenty

Apple si patentoval šílený iPhone. Je celý ze skla a má vysouvací komponenty

** Apple pustil fantazii na špacír a vymyslel celoskleněný mobil ** Na vizualizacích vypadá zajímavě, v praxi by byl asi hodně nepraktický ** Jde jen o další z konceptů, blízkou výrobu nečekejte

Martin Miksa
PrototypPatentiPhone
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment