Sony Ericsson T610 dostal v Cannes cenu

Tento týden se konal mezinárodní 3GSM kongres v Cannes, kde bylo představeno několik zajímavých novinek. Kromě toho se jedná o akci zaměřenou na problematiku GSM a UMTS sítí. Pořadatel kongresu v podobě Asociace GSM každoročně uděluje ceny produktům a firemním řešením, které s GSM nějak souvisí. Ty jsou děleny do několika kategorií.

Cenu za nejlepší mobilní telefon dostal Sony Ericsson T610. Ten představuje podle poroty nové možnosti aplikací a technologií, které jsme dosud neopoužívali. Mobil totiž obsahuje speciální tlačítka pro přístup k fotoaparátu a wapovým funkcím. Porota kromě toho ocenila široké možnosti připojení - GPRS, HSCSD, Bluetoooth, infračervený port atd. Mezi dalšími nominovanými produkty byl Handspring Treo 600, Motorola A835 a Sharp GX20.

Klepněte pro větší obrázek
Kliknutím na obrázek otevřete katalog mobilů

V dalších kategoriích se udělují ceny pro mobilní aplikace, marketing, reklamu a další. Tyto výsledky ovšem nemá smysl prezentovat, jedná se o řešení, která nám v Česku nic neřeknou.

Diskuze (9) Další článek: Motorola MPx200 nedostane novější systém

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Sony Ericsson T610, Eri, Cannes, Son, Can


Určitě si přečtěte

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 196

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 9