Sony SmartBand Talk v prodeji. Stojí jako chytré hodinky

Sony SmartBand Talk v prodeji. Stojí jako chytré hodinky

Sony začne v nejbližších dnech na českém trhu prodávat chytrý vodotěsný náramek Sony SmartBand Talk (SWR30). Chytré příslušenství inovuje loňský model, který postrádal displej i funkci telefonování. Sony si však za vylepšení nechá pořádně zaplatit. Proti loňskému SmartBandu (SWR10) je novinka dvaapůlkrát dražší. Sony SmartBand Talk se prodává za doporučenou koncovou cenu 4 990 Kč, někteří prodejci si v začátku prodeji přirazí klidně i další dva tisíce korun.

Klepněte pro větší obrázek

Cenově tak náramek srovnal krok s chytrými hodinkami a nakonec má k tomu oprávněný důvod – na integrovaném dotykovém e-ink displeji zobrazí příchozí hovory nebo SMS zprávy a dokonce s náramkem můžete díky obsaženému mikrofonu a repráčku telefonovat přiblížením zápěstí k ústům.

Klepněte pro větší obrázek

Mimo to samozřejmě náramek sleduje vaši polohu, pohybové aktivity, spánek a zaznamenává je do aplikace Lifelog. Slabinou náramku patrně bude i přes úsporný displej jeho baterie, která disponuje kapacitou pouze 70 mAh a podle údajů Sony má vydržet maximálně 3 dny na jedno nabití. Loňský SmartBand bez displeje vydržel i pět dní.

Sony SmartBand Talk (SWR30) ve zkratce:

  • Displej: 1,4" zakřivený e-ink, rozlišení 296 × 128 bodů
  • Baterie: 70 mAh, výdrž až 3 dny v pohotovosti, až 1 hodina hovoru
  • Provedení: vodotěsný do 1,5 metru (IP68), bílá a černá barva, vyměnitelný řemínek
  • Kompatibilita: zařízení s Androidem 4.4 KitKat a vyšším, nutná podpora Bluetooth 4.0 LE
  • Senzory: akcelerometr, výškoměr
  • Konektivita: Bluetooth 4.0, microUSB k nabíjení
Diskuze (11) Další článek: Podívejte se na rozbalení Samsungu Galaxy Note Edge [video]

Témata článku: Sony, Chytré hodinky, Hodinky, Nákup a ceny, Příslušenství, Vyměnitelný řemínek, Lifelog, Podpora bluetooth, Prodej, Hod, Hodina hovoru, Jak, Sto, Son, Hodina hovorů


Určitě si přečtěte