Špičkové tapety pro Motorolu MPx200 a další smartphony

Na této švýcarské stránce jsou ke stáhnutí opravdu špičkové tapety (více vystihující je slovo skiny) pro Motorolu MPx200 a další chytré telefony založené na systému Microsoft Smartphone. Pokud na stránce vidíte jen tři příklady, vyberte z nabídky volbu "Smartphone 2002/2003 Home Screens".

Většina tapet využívá toho, že titulní obrazovka Home nemá u chytrých telefonů Smartphone pevně dané rozmístění jednotlivých prvků. Jde totiž o dokument ve formátu XML, který popisuje, co přesně kde má být. Můžete si tak třeba zmenšit nebo úplně odstranit název operátora, zvýraznit hodiny, přidat datum. Počet SMS a e-mailů může být úplně jinde, než původně měl být, to stejné platí i pro všechny ostatní prvky, které lze použít.

Díky této možnosti, která mi osobně velmi chybí u telefonů založených na operačním systému Symbian, jsem si mohl připravit titulní obrazovku přesně podle svých představ.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Také takhle mohou vypadat titulní obrazovky chytrých telefonů

Prozkoumáním zdrojových souborů brzy zjistíte, jak jsou jednotlivé titulní skiny připraveny. Pro vlastní tvorbu doporučuji také tento rozsáhlý dokument z webu Microsoftu, kde jsou přesně popsány možnosti a způsoby použití jednotlivých prvků.

Diskuze (5) Další článek: Bude u T-Mobilu Sony Ericsson T630 za 10 999 Kč?

Témata článku: Motorola, Motorola MPx200, Motorol, MPx, Tapety, Motor


Určitě si přečtěte

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 195

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

** Xiaomi dostává 5G konektivitu do telefonu pod 8 000 Kč ** Líbit se bude i skvělý poměr cena/výbava a dlouhá výdrž ** Benefitem je 120Hz displej s funkcí Adaptive Sync

Martin Miksa | 15