Stahujte novou verzi Nokia PC Suite

Nokia vydala novou verzi softwarového balíku PC Suite, který je určen pro práci s mobilními telefony z počítače. Je to verze pro operační systémy Windows XP/2000 a pro novější mobilní telefony – jak běžné, tak se Symbianem od modelu 7610 výš (prohlédněte si tabulku kompatibility).

PC Suite si můžete stáhnout zdarma z adresy www.nokia.com/pcsuite. Zde klepněte na odkaz Download a v políčku Change Language vyberte Czech. Následně klepněte na Download now a v novém okně, které se otevře, ještě na tlačítko Accept and Start Download. Připravte se na stahování 22 MB dat.

Nová verze PC Suite oficiálně přináší tři novinky:

Get Connected Wizard: nástroj pro snadné propojení telefonu a počítače přes Bluetooth, infraport nebo kabel. Chová se ale stejně jako dřív, neobjevil jsem žádné podstatné vylepšení.

One Touch Access: pomůže při připojení k internetu přes mobil. Tento nástroj byl k dispozici i dřív, ale pouze jako samostatná aplikace.

Image Store: z uživatelského hlediska je to asi nejdůležitější novinka. Dokáže automaticky stáhnout do počítače všechny fotografie a videa. Můžete si vybrat, jestli se mají zároveň odstranit z paměti telefonu, nebo jestli je chcete jen kopírovat. Stahování obrázků pomocí tohoto nástroje je rychlejší a jednodušší než postup přes Správce souborů.

Nokia v PC Suite opět trochu změnila grafiku. Majitele telefonů se Symbianem ale nepotěší, že opět nemohou z počítače posílat textové zprávy. Příslušná aplikace je stále funkční pouze s mobily řady Series 40.

Diskuze (14) Další článek: Recenze: GPS Nokia a navigační systém Wayfinder

Témata článku: Nokia, Nejdůležitější novinka, Podstatné vylepšení, Change Language, Nov, PC Suite


Určitě si přečtěte