Šuškanda: Motorola s iTunes, tentokrát snad definitivně

Apple se pozítří chystá představit nový produkt. I když firma stejně jako v jiných případech nesdělila žádné podrobnosti, ze všech stran se ozývá, že by se tentokrát už konečně mohlo jednat o hudební mobilní telefon s podporou služby iTunes. Mobil vyrobí Motorola a už se objevilo několik obrázků modelu, který velmi připomíná starší Motorolu E398. Nedávno jej schválil americký úřad FCC, a to je už krůček k oficiálnímu uvedení.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nečekali byste od Applu trochu zajímavější design?

Podle serveru ThinkSecret (Steve Jobs opět nebude mít radost) se telefon objeví ve dvou provedeních lišících se kapacitami: 256 MB a 512 MB. V prvním případě se do mobilu vejde 70, v druhém 140 skladeb. Paměť zřejmě bude výměnná, Motorola stejně jako u modelu E398 použije paměťové karty TransFlash.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Apple kromě nového produktu oznámí také spolupráci s americkým operátorem Cingular. Ten bude Motorolu prodávat a s ní také hudbu – údajně s cenou 2 dolary za skladbu. Telefon si kromě toho bude rozumět i se službou iTunes, kterou provozuje Apple. Evropským partnerem Applu by měl být britský mobilní operátor O2.

Ale zatím ještě nic není oficiální.

Diskuze (10) Další článek: Můj mobil: rozhodněte o vítězi a novém majiteli Nokie N90!

Témata článku: Motorola, iTunes, Motor, SUS, ITU, Motorol, Šuškanda


Určitě si přečtěte