Šuškanda: O2 chystá volání domů zadarmo (za paušál)

Kromě odhalení změny podmínek studentského tarifu známe ještě jednu chystanou novinku O2. Je jí služba Volej domů. Za poměrně nízký týdenní paušál s ní bude možné volat z mobilu na vybraná čísla zdarma. O2 tuto službu bude prezentovat jako možnost výhodného telefonování na domácí pevnou linku, bude ji ale zřejmě možné využít i pro volání na další čísla.

Tato nabídka bude časově omezená. Začíná v pondělí 2. října, poslední aktivace bude možná 20. listopadu. Akce končí 31. prosince.

Vyplatí se po několika minutách

Volej domů bude mít několik variant. Za týdenní poplatek bude možné volat z mobilního telefonu zdarma:

  • na jedno pevné číslo O2
  • na jedno pevné a dvě mobilní čísla O2
  • na jedno až tři čísla v mobilní síti O2

Ceny jsou u každé varianty trochu jiné. Jde o týdenní sumy, které uvádíme včetně DPH. Zákazníci s paušálem dostanou výslednou částku na měsíčním vyúčtování, předplacenkářům se strhne jednou týdně z kreditu.

  • aktivace jednoho pevného čísla: 22,61 Kč
  • aktivace jednoho mobilního čísla: 49 Kč
  • aktivace jednoho pevného a dvou mobilních čísel: 59 Kč
  • aktivace dvou nebo tří mobilních čísel: 59 Kč

Podmínky Volej domů budou trochu komplikované. Zákazník může vyměnit třetí číslo ve skupině pouze jedenkrát za sedm dnů od poslední změny. Jinak bude každá změna zpoplatněna částkou 49 Kč. Pokud si zákazník sníží počet čísel ve skupině ze dvou na jedno, bude mu odečten týdenní poplatek 49 Kč. U paušalního zákazníka může být jakákoli změna provedena až po skončení účtovacího období. Pokud zákazník využívá některé další služby O2, které jsou postaveny na zvýhodnění volání na vybrané číslo, nemůže pro tato čísla používat Volej domů. Nastavení služby bude možné provést textovou zprávou.

Diskuze (43) Další článek: Projektor v mobilu: první prototyp je na světě

Témata článku: Paušál, SUS, Šuškanda, Volání, Pevné číslo, Paus


Určitě si přečtěte