sWaP má nové mobilohodinky, Rebel vypadá nadějně

Britský výrobce mobilohodinek sWaP (smart Watch and Phone) představil těsně před Vánoci nový model jménem Rebel. Jde o designově vyvedené hodinky s mnoha dalšími funkcemi mobilů, které vynikají nízkou hmotností 65 gramů a rozměry 205 × 46,5 × 17,5 milimetru. Jak si můžete všimnout na obrázcích, přímo v řemínku mají USB 2.0 konektor pro dobíjení i synchronizaci, na boku pak vestavěnou kameru a v jejich těle se schoval i malý stylus. Nezapomnělo se ani na hlasitý reproduktor, který je spojený s mikrofonem.

Klepněte pro větší obrázek
Na první pohled obyčejné hodinky v sobě skrývají funkce běžného mobilu

Příjemně překvapí i výčet funkcí, Rebel jsou Quad-band GSM mobilohodinky s 1,46palcovým dotykovým barevným displejem. Jeho rozlišení činí 176 × 132 bodů. Spolu s dodávanými bezdrátovými sluchátky můžete poslouchat hudbu (Midi, WAV, AAC, MP3) a na displeji lze sledovat i video ve formátech 3GP a MPEG-4. Vestavěná paměťová kapacita mobilohodinek je 128 MB, rozšířit se dá až o 8 GB díky slotu na MicroSD kartu. Přístroj má i FM rádio.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
USB port přímo na řemínku eliminuje potřebu dalších kabelů • mobilohodiny za cenu jen lehce přesahující 5 600 Kč se dají pořídit v pěti různých barvách

Přístroj samozřejmě umí Bluetooth 2.0 se stereo profilem A2DP. S 240 mAh baterií vydrží v pohotovostním režimu až 85 hodin a 130 až 160 minut hovoru. Mobilohodinky jsou ve Velké Británii k dostání v několika barevných verzích za 189 liber, dle aktuálního kurzu tedy zhruba 5 600 Kč. Další informace naleznete na webu výrobce.

Diskuze (20) Další článek: Operátoři chtějí peníze po Applu a Googlu

Témata článku: Paměťová kapacita, MOBI, Nov, Mobil, Britský výrobce


Určitě si přečtěte