Symbian Series 60: nová verze prohlížeče NetFront

Minulý týden byla oficiálně zveřejněna nejnovější verze oblíbeného Symbianového prohlížeče internetových stránek NetFront 3.2. Aktualizace nejen vylepšuje možnosti z předchozích verzí, ale nabízí i některé novinky, které opět usnadní práci s internetem.

Výrazným zlepšením, kterého si všimnete hned na první pohled, je zvýšená rychlost práce s programem. Nejvýznamnějším prvkem v boji s konkurencí je pak jistě technologie Smart-Fit Rendering optimalizující prohlížený web na velikost displeje telefonu. Práci také usnadní přehledný ukazatel objemu přenesených dat, posuvníky, díky nimž lze jednoduše skrolovat načtenou stránku. Ani Javascript, PDF dokumenty nebo dynamický obsah stránek už by neměl být problémem. Není nutné prohlížení jen webového obsahu – NetFront si stejně dobře poradí i s lokálními soubory a složkami.

Instalační soubor 45denní plně funkční demoverze najdete na na stránkách programu. Je doporučeno program instalovat na paměťovou kartu. Zlepšuje se tím i přístup a otevírání uložených webových stránek na paměťové kartě. Součástí instalace je lokalizace do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny a portugalštiny. Podporovány jsou zatím jen novější modely 6600, 6260, 7610, 6630 a 6670 mobilních telefonů Nokia.

Diskuze (12) Další článek: Když paměť nestačí: Samsung SPH-V5400 s 1,5 GB harddiskem

Témata článku: Nová verze, Verze, Series, Net, Nov, Prohlížeč


Určitě si přečtěte

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6