T-Mobile a fotbalové mistrovství: balíčky, video, dresy pro zákazníky

T-Mobile je oficiální mobilní operátor FIFA World Cup 2006 a jeho česká pobočka také partnerem české fotbalové reprezentace. Při této příležitosti připravil náš operátor k blížícímu se německému mistrovství světa ve fotbale několik služeb, díky kterým vám neunikne nic z fotbalového dění.

VideoReportáže

T-Mobile připravil pro své zákazníky na svém portálu t-zones bezplatná čtyřminutové videa z mistrovství světa. Najdete je ve zvláštní sekci věnované šampionátu.

SMS, MMS a Video MMS

Zákazníci si mohou aktivovat tradiční SMS nebo MMS balíčky s aktuálním děním na hřišti. Také je připravena služba Video MMS. Tyto výhodné balíčky si lze aktivovat za výhodnou cenu 49 Kč nebo 99 Kč po celou dobu konání mistrovství.

Další služby

Veškeré informace o fotbalovém dění budou k dispozici ve speciální sekci na portálu t-zones. Navíc bude připravena oficiální javová hra šampionátu 2006 FIFA World Cup a také exkluzivní MMS Pohlednice či Uvítací tóny. Nebude chybět ani soutěž o vstupenky a Insider karty, díky kterým mohou výherci navštívit zákulisí stadiónu a sledovat zápas z míst, kam se běžní diváci nedostanou. A také je pro zákazníky připraveno více než 100 000 replik dresů naší fotbalové reprezentace, které je možné získat při aktivaci tarifu nebo koupi telefonu od 9.7.2006.

Podrobné informace o zmíněných službách naleznete od 2. května na adrese www.t-mobile.cz/fotbal

Diskuze (1) Další článek: Tři nové telefony v nabídce T-Mobilu

Témata článku: Balíčky, Zak, MOBI, Zákaz, Dres, T - Mobil, Mobil, In Karty, Mistr, Bali, Fotbalové mistrovství, Mistrovství, Fotbal


Určitě si přečtěte