T-Mobile: akce Každá druhá SMS zdarma

T-Mobile připravil akci, se kterou zaplatíte za posílání textových zpráv jen polovinu běžné ceny. Každá druhá SMS totiž bude zdarma. Akce je dostupná jak uživatelům paušálních programů, tak pro majitele předplacenek Twist, pokaždé ale v trochu jiné podobě.

U paušálů akce platí od 1. září do 31. října 2005 a uživatelé se o ni musí přihlásit. Předplacenkáři ji mohou využít v rámci programu Twist Bonus.

Princip služby Twist Bonus je jednoduchý. Stačí během 30 dnů dobít předplacenou kartu Twist určitou částkou a následujících 30 dní můžete využívat nabízenou výhodu. Přesná pravidla programu Twist Bonus najdete na webu.

T-Mobile výslovně upozorňuje, že akce se týká pouze běžných SMS. Neplatí tedy v roamingu, při posílání SMS do zahraničí ani na drahá Premium čísla, která se využívají například při televizním hlasování.

Další podrobnosti si najdete v tiskové zprávě.


Tisková zpráva

• Tarifní zákazníci zaplatí jen za polovinu odeslaných SMS
• Zvláštní cenová nabídka je určena i pro členy věrnostního programu Twist Bonus
 
Praha 25. srpna 2005 – Speciální cenovou nabídku připravil T-Mobile pro vášnivé uživatele SMS. Od září mohou paušální zákazníci zdarma využít výhodu, díky které zaplatí jen za polovinu odeslaných textových zpráv. V rámci časově omezené akce bude v době 1.9. – 31.10. 2005 každá druhá SMS zdarma. Obdobná nabídka je připravena i pro Twist zákazníky registrované ve věrnostním programu Twist Bonus. Ti budou také platit jen za každou druhou esemesku, a to od 1.října 2005 po dobu několika následujících měsíců. Nabídka se vztahuje na textové zprávy odeslané ze sítě T-Mobile v České republice do všech tuzemských mobilních sítí.

Zákazníci se smlouvou

Zákazníci využívající standardní paušální programy tak za první odeslanou SMS zaplatí 1,70 Kč bez DPH (2,02 Kč s DPH), zatímco druhá poslaná textová zpráva bude zdarma. Pokud klient využívá tarify HIT, vyjde jej první esemeska na jednu korunu bez DPH (1,19 Kč s DPH), každou druhou „textovku“ pak pošle zadarmo. Speciální cenová nabídka bude uplatňována po vyčerpání volných SMS v příslušném tarifu.

Speciální účtování odeslaných esemesek je nutné si aktivovat, přičemž samotná aktivace je zdarma. Zákazníci mají na výběr ze tří možných způsobů – s pomocí služby Můj T-Mobile, odesláním SMS ve tvaru „SMS A 2“ na telefonní číslo 4603 či prostřednictvím linky Zákaznického centra T-Mobile na telefonním čísle 4603.

Twist Bonus

Od 1. října je pro členy věrnostního programu Twist Bonus připravena nová nabídka – každá druhá SMS zdarma. Padesátiprocentní sleva se vztahuje na SMS z České republiky do všech tuzemských mobilních sítí. Zároveň až do konce září zůstává v platnosti stávající zvýhodnění pro členy programu Twist Bonus – noční hovory v době 21,00 – 9,00 hodin do sítě T-Mobile za pouhou korunu.

Registrace do věrnostního programu Twist Bonus je velmi jednoduchá – stačí zavolat na bezplatné číslo 4606.  Pokud si zákazník během 30 dní po aktivaci dobije stanovený limit Twist kreditu, může pak dalších 30 dní využívat výhody Twist Bonus programu. Pokud během čerpání výhod opět dobije stanovený limit, využívání výhod bude pokračovat i v následujících 30 dnech. Tento cyklus je možné stále opakovat. Výše potřebného dobití Twist kreditu závisí na stáří telefonního čísla – například pro telefonní číslo používané dva roky postačí pro čerpání výhod Twist Bonus programu dobití ve výši 250 Kč.
Věrnostní program mohou využívat Twist zákazníci s některým z tarifů Twist Standard, Twist SMS nebo Twist Extra. Program Twist Bonus nelze využívat se speciálními zvýhodněnými tarify - například Twist Home a Twist Student.

T-Mobile si zároveň dovoluje své zákazníky upozornit, že nabídka každé druhé SMS zdarma se nevztahuje na tyto případy: posílání textových zpráv z roamingu; SMS zasílané na zahraniční telefonní čísla; SMS odesílané na speciální Premium SMS čísla (začínají dvojčíslím 90 a jsou používána například při hlasovacích soutěžích v televizi); SMS odeslané v rámci služeb SMSC Direct a SMS Connect a objednací a příchozí textové zprávy u obsahových služeb (například objednání a příjem SMS Info).

Diskuze (45) Další článek: Podivnost od Pantechu: mobil naležato

Témata článku: SMS, Akce, Zdarma, Žďár, T - Mobil, Druh, Cenová nabídka, Bezplatné číslo, MOBI, Zahraniční telefon, Mobil


Určitě si přečtěte