T-Mobile: aktivace i záloha za 1Kč

T-Mobile nenechává nic náhodě a na 15. leden přichystal svým zákazníkům várku slev. A proč zrovna na patnáctý lednový den? To už snad každý ví – začne platit možnost přenosu mobilního čísla mezi operátory. Aby byli zákazníci přicházející od konkurence oproštěni od jakýchkoli poplatků, sníží T-Mobile aktivační poplatek z 99 Kč na symbolickou korunu. Akce potrvá do 31.3.2006.

Při aktivaci nového tarifu však nový zákazník běžně zaplatí kromě aktivačního poplatku také depozitum, které u T-Mobilu činí 500 Kč a vratné je až při ukončení smlouvy. Také na to operátor nezapomněl a od 15.1.2006 bude od svých zákazníků vykazovat opět symbolickou zálohu ve výši 1 Kč. Trochu jiná je situace v případě, že si nový zákazník vybere k tarifu dotovaný telefon. O ušetřených 500 Kč se navýší záloha na nový telefon, která bude ovšem po třech měsících vratná, pokud bude zákazník řádně platit svoje závazky. Akce potrvá rovněž do 31.3.2006.

Dalo by se očekávat, že na 15. leden připadne i spuštění služby Cestovatel, neboli levného roamingového volání. Za spojení hovoru v zahraničí vám bude naúčtován spojovací poplatek ve výši 34,51 Kč, ale za příchozí hovor už nic víc nezaplatíte a za odchozí vám bude účtováno pouze 4,76 Kč/min (více zde). T-Mobile přesné datum spuštění této služby zatím nezveřejnil, ale při představení služby hlásal, že se tak stane přibližně v půlce ledna.

Diskuze (9) Další článek: Poradna: užitečné rady pro telefony Nokia

Témata článku: , Aktivace, Depozit, MOBI, Žal, T Mobil, Akt, Mobil, T - Mobil, Aktiva