T-Mobile chystá další bonusy za dobíjení Twistu

Po rozporuplných dvousetkorunových bonusech u Twistu (více zde) přichází T-Mobile s dalšími. Jsou určeny pro zákazníky, kteří využívají svou SIM kartu po málu a spíše jen přijímají hovory.

Uživatelům, kterým byla SIM karta zablokována z důvodu nedobití kreditu po dobu 12 měsíců a nachází se v období před úplnou deaktivací, budou od 15. dubna každých 14 dnů zasílány SMS zprávy v následujícím znění: "Dobijte si do 28. 4. 2003 váš Twist částkou 200 Kč a více. Nejpozději do 5 dnů od uvedeného data pak od nás získáte k vašemu stávajícímu kreditu bonus ve výši 50 Kč." Datum v uvedené SMS zprávě pak bude vždy každých 14 dnů aktualizováno, resp. posunuto.

Další speciální nabídka platí pro zákazníky, kteří v období 1. ledna až 21. března neuskutečnili odchozí hovor ani SMS. Dobitím minimální částkou 200 Kč mohou rovněž získat speciální bonus 50 Kč. Tato nabídka platí pro nejrychlejších 20 000 zákazníků. Od 10. dubna (čili včerejška) budou těmto majitelům Twist karet zasílány SMS zprávy v tomto znění: "Dobijte si do 30. 4. 2003 alespoň jednou váš Twist jednorázovou částkou 200 Kč a více. Prvním 20 000 zákazníkům připíšeme 2. 5. 2003 ke stávajícímu kreditu navíc 50 Kč." Touto akcí budou pravidelně každý měsíc osloveni zákazníci, kteří za uplynulé 3 měsíce neuskutečnili žádný odchozí hovor ani SMS a nebyli touto akcí osloveni v měsíci předcházejícím.

Je jasné, že T-Mobile chce oživit tzv. "mrtvé" SIM karty, které jsou využívány pouze pro příjem hovorů. Skutečně mrtvé SIM karty už zřejmě neoživí nikdy, to je logické.

Diskuze (108) Další článek: Novinky u T-Mobile: Nokia 7250 a Siemens A55

Témata článku: Twist, Bonus, Uvedené data, MOBI, T - Mobil, Mobil, DobíjeníVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Středověká rubačka Chivalry II vás zve do akce startovním trailerem

Středověká rubačka Chivalry II vás zve do akce startovním trailerem

Týmová rubanice ze středověku se připomíná, tentokrát launch trailerem.

Michal Maliarov
VideoOnlineAkce
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Na závěr roku letos moc velkých pecek nemáme. Čeká nás pořádně nabitý závěr zimy a začátek jara a v mezičase můžete dát šanci některým z menších kousků.

Martin Nahodil
Agenda
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment