T-Mobile dnes nabídne ADSL!

T-Mobile hodlá opět rozvířit vody trhu s internetovým připojením, nabídne připojení prostřednictvím ADSL. Vedle jeho služby Internet 4G to bude již druhý způsob vysokorychlostního internetu, který nabídne svým zákazníkům. Od ADSL můžeme pochopitelně očekávat několikanásobně vyšší rychlosti než u Internetu 4G poskytované prostřednictvím mobilní sítě.

Na internetových stránkách T-Mobilu se objevila nabídka ADSL modemů ZyXEL, které plány operátora s předstihem odhalily. Jitka Pacolová, vedoucí oddělení externí komunikace operátora, nám potvrdila, že T-Mobile chystá nabídku ADSL služeb. Oficiálního představení se dočkáme zítra. Žádné podrobnosti zatím neznáme, prohlédnout si můžete pouze nabídku modemů. Ty budou nabízeny buď v kombinaci s běžným čtyřportovým routerem (základní cena 1249 Kč nebo s úvazkem od 1Kč) nebo s Wi-Fi routerem (cena zatím není známa).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Plány T-Mobilu odhalila s předstihem nabídka modemů. Je možné, že po uveřejnění této bleskovky z webu operátora ještě zmizí a znovu se objeví až po oficiálním představení nové služby.

Oživeno:

T-Mobile jsme naší bleskovkou trochu překvapili a proto se rozhodl nabídku ADSL služeb představit už dnes. Dočkáme se prý odpoledne.

Diskuze (20) Další článek: Štěnice pro každého

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Ads, MOBI, Mobil, T - Mobil


Určitě si přečtěte