T-Mobile: GPS pro firemní zákazníky

Další nabídku určenou pro firemní zákazníky přináší T-Mobile. Je určena všem firemním zákazníkům a platí v období od 1. listopadu do 31. prosince. Ke každé aktivaci tarifu získá zákazník dárek, tedy při přechodu z Twistu či od jiného operátora na některý z tarifů T-Mobilu, nebo při prodloužení smlouvy s některým z telefonů Nokia E50 nebo Nokia E65. Jedná se o GPS modul BT-R800, jenž se vyznačuje bezdrátovým Bluetooth rozhraním a vestavěnou anténou s vysokou citlivostí (158 dBm). S dobíjecí baterií Lithium-ion vydrží více než 12 hodin provozu.

V telefonech Nokia E50 i E65 je nainstalována aplikace, která umí ve spolupráci s GPS přijímačem (po připojení přes Bluetooth) určit zeměpisnou polohu, výšku apod. Dále je možné využít mapy, které jsou zdarma ke stažení na stránce www.nokia.com/maps. Na těchto stránkách je možné dokoupit i navigátor, který pak umožňuje navigaci i s hlasovými povely. Nabídku nelze využít k tarifům pro Internet 4G a Mých5.

Diskuze (7) Další článek: Listopadová soutěž Vodafone: vyhrajte Motorolu W490

Témata článku: Operátoři, GPS, T-Mobile, Nokia E50-1, Nokia E50-2, Nokia E65, MOBI, Zak, T - Mobil, Firemní zákazník, Mobil, Zákaz


Určitě si přečtěte