T-Mobile má novou soutěž: Miss mokré tričko

T-Mobile spustil novou lechtivou soutěž. Jedná se o variaci na populární klání spoře oděných dívek pod proudem vody, tedy Miss mokré tričko. Osmnáct sexy kandidátek se bude prát o vaše hlasy prostřednictvím fotografií, které si můžete prohlédnou přes MMS nebo na t-zones přímo ve vašem mobilu. Do 19. 12. pak můžete posílat své hlasy favoritkám ve formě SMS zpráv nebo přes wap, a tím se zúčastnit soutěže o ceny. Každý desátý hlasující dostane fotku finalistky Miss mokré tričko do svého mobilu, každý 200. hlasující vyhraje oficiální tričko soutěže, ve kterém dívky fotily úvodní kolo a dvacítka nejaktivnějších hlasujících získá účast na párty s finalistkami, kde bude vyhlášena absolutní vítězka.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Pokud si chcete každý den prohlédnout fotografii jedné ze soutěžících dívek, můžete si nechat aktivovat službu MMS Info, která vám zašle každý den MMS zprávu s několika obrázky a textem za cenu 13,07 Kč. Přes wap se na stránkách t-zones dostanete ke kompletní fotogalerii všech zúčastněných dívek a také k bližším informacím o dívkách. Cena jedné hlasovací SMS zprávy je 5 Kč.

Na stránkách T-Mobilu si můžete prohlédnout všechny dívky, dozvíte se něco o nich a zjistíte také více informací o celé soutěži.

Diskuze (21) Další článek: Na Slovensku se prodává neznámá Nokia 3120

Témata článku: Nov, TRI, MOBI, T - Mobil, Mobil, Soutěž, Mobil m


Určitě si přečtěte