T-Mobile: portál pro hudební nadšence

Mobilní operátor T-Mobile představil před pár dny nové webové stránky www.stage.cz , které jsou součástí portálu www.t-music.cz.

Stránky jsou určené všem hudebním nadšencům, jak z řad posluchačů, tak také muzikantům a kapelám, kteří zde můžou představit svou hudební tvorbu, kariéru či své nejbližší vystoupení.

Návštěvníci si pak mohou bezplatně veškeré hudební ukázky poslechnout a na základě počtu přehrání bude každý měsíc představen nejpopulárnější song. Odměnou pro interpreta, pokud dosud nevydal album u žádného vydavatelství, budou tři nahrávací dny zdarma ve studiu Chicsound.

Navíc deset nejúspěšnějších písniček či klipů, respektive jejich interpretů, bude mít možnost zařadit svůj hit do hudební nabídky T-Mobile. Fanoušci si pak budou moci koupit celý song v internetovém obchodě t-music PLAY! nebo jako uvítací tón či vyzváněcí melodii. Ovšem ani profesionálové nepřijdou zkrátka. Jejich profil bude propojen s jejich písněmi, které T-Mobile nabízí - fulltracky, uvítací a vyzváněcí tóny.

T-Mobile tak jako první operátor v Česku nabízí produkci amatérských hudebníků svým klientům. Navíc skupina či muzikant, který si na Stage.cz založí svůj profil jako 30., 100., 250. a 500. v pořadí, dostane od t-music rovněž poukaz do nahrávacího studia Chicsound, ale tentokrát na pět dní.

Váš názor Další článek: Garmin představil levná širokoúhlá Nüvi

Témata článku: T - Mobil, Portal, Port, Hud, Mobil, MOBI, Portál


Určitě si přečtěte