T-Mobile přinese revoluční myFaves

T-Mobile nás pozval na tiskovou konferenci, kde hodlá uvést službu, která jeho zákazníkům „umožní být jednoduše v kontaktu se svými blízkými“. Z textu pozvánky je možné vytušit, že půjde o službu myFaves (zkomolenina a zkrácenina výrazu „my favourites“, tedy „mí oblíbení). Ta je úspěšná v USA a sousedním Německu, 16. října bude představena také její česká mutace.

Služba myFaves by mohla být prvním náznakem tzv. rodinných tarifů na našem území. V jednotlivých zemích, kde již funguje, funguje za různých podmínek. Ve Spojených státech amerických je například možné za 70 dolarů koupit „myFaves for Families 700“, tedy 700 volných minut sdílených pro dvě telefonní čísla (dvě mobilní linky). Oba uživatelé si mohou vybrat jakýchkoliv pět čísel (tedy nejen ve vlastní síti), na která budou volat neomezeně a jako bonus je zde neomezené volání o víkendech. Na stejném principu je založeno i šest individuálních myFaves tarifů s cenou od 40 do 140 dolarů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Kdo bude ve vašich pěti oblíbených? Pro myFaves je upraveno i prostředí telefonů

Český T-Mobile se za daných tržních podmínek pravděpodobně nebude chovat takto velkoryse, o jeho konkrétní nabídce se však dozvíme až příští úterý. Představí T-Mobile myFaves jako doplněk ke stávajícím tarifům, nebo rovnou jako novou řadu tarifů?

Diskuze (21) Další článek: Benq M7: odolný a s GPS

Témata článku: T-Mobile, Operátoři, Česká mutace, MOBI, Zkomolenina, Mobil, T - Mobil, Rodinný tarif


Určitě si přečtěte

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

** Xiaomi dostává 5G konektivitu do telefonu pod 8 000 Kč ** Líbit se bude i skvělý poměr cena/výbava a dlouhá výdrž ** Benefitem je 120Hz displej s funkcí Adaptive Sync

Martin Miksa | 15