T-Mobile radí JaXmobilem naložit, když doslouží (soutěž!)

T-Mobile spustil letos na jaře projekt JaXmobilem.cz. Formou komixu, jehož autorem je Štěpán Mareš známý ze Zeleného Raoula, v něm prezentuje pravidla mobilní etikety. Na stránkách je také anketa, soutěž, možnost objednat si obrázky jako elektronickou pohlednici a dokonce i trička s motivem akce.

Portál do dnešního dne navštívilo přes 15 tisíc unikátních návštěvníků. Dnes se rozšířil o novou sekci věnovanou recyklaci starých telefonů. „Mobily stejně jako ostatní výrobky mají svůj životní cyklus. Z tohoto důvodu jsme stránky rozšířili o téma recyklace. V kapitole Jak s ním se nyní dozvíte, proč bychom měli mobily recyklovat, a jak máme postupovat, když nám starý přístroj doslouží,“ říká manažerka firemní komunikace T-Mobile Martina Kemrová.

Od dnešního dne T-Mobile pro návštěvníky portálu spouští i novou soutěž, která poběží do konce roku. Úkolem soutěžících je odpovědět na otázku „Co pro mne znamená mobil“. Odborná porota ve složení Martina Kemrová (manažerka firemní komunikace T-Mobile), Jitka Chocová (manažerka pro společenskou odpovědnost T-Mobile), David Polesný (šéfredaktor mobilmania.cz), Michal Hron (redaktor mobil.cz) a kreslíř Štěpán Mareš po skončení soutěže vybere 300 nejoriginálnějších příspěvků, na jejichž autory čeká řada cen:

  1. cena – T-Mobile MDA compact II a tričko s obrázkem od Štěpána Mareše
  2. cena – Sony Ericsson W810i a tričko s obrázkem od Štěpána Mareše
  3. cena – 4G modem a tričko s obrázkem od Štěpána Mareše
  4. – 300. cena – Tričko s obrázkem od Štěpána Mareše
Nová soutěž volně navazuje na předchozí, která provázela spuštění webu. „Jsme rádi, že se lidé zajímají o projekt jaXmobilem a téma mobilní etikety. Jak ukázala první soutěž, navíc mají chuť podělit se o své zážitky s mobilním telefonem,“ říká Martina Kemrová.

JaXmobilem je součástí programu společenské odpovědnosti T-Mobile, který dále zahrnuje Fond T-Mobile zaměřující se na podporu místních iniciativ v regionech, kde firma působí. T-Mobile navíc každoročně pořádá charitativní aukci mezi zaměstnanci, organizuje zaměstnanecký dobrovolnický program, podporuje třídění odpadu ve firmě a od loňského roku jako první mobilní operátor na trhu nabízí ve všech prodejnách T-Mobile zpětný odběr starých telefonů a jejich bezplatnou ekologickou likvidaci.

Diskuze (5) Další článek: První 4G mobil je na světě: 3D obraz a download 1 Gb/s

Témata článku: Sony Ericsson W810i, T-Mobile MDA Compact, Nálož, Unikátní návštěvník, Mobil, T - Mobil, MOBI, Soutěž


Určitě si přečtěte