T-Mobile se snaží nalákat firemní zákazníky: nový web a soutěž

Společnost T-Mobile rozšiřuje svůj portál www.t-mobile.cz/nejlepsivolba o novou sekci věnovanou malým a středním firmám. Její součástí je i průvodce profesionálními a partnerskými řešeními T-Mobil. K dnešnímu dni na portálu pro firmy také začíná soutěž o atraktivní ceny.

Snažíme se malým a středním firmám nabídnout široké spektrum vlastních i partnerských řešení, která jim mohou co nejvíce usnadnit a zefektivnit každodenní práci,“ říká Jaroslav Macnar, ředitel Wholesale marketingu T-Mobile, a dodává: „Abychom našim stávajícím i potenciálním zákazníkům tento přínos ukázali konkrétně, připravili jsme také novou, unikátní sekci našeho portálu, kde na virtuálních firmách ukazujeme, jak by mohl vypadat jejich běžný pracovní den s využitím našich profesionálních řešení.“

Firemní návštěvníci portálu si také mohou nechat poradit od elektronického průvodce, která řešení by byla vhodná právě pro jejich firmu. Pokud vyplní všechny údaje v něm uvedené a zodpoví otázku „Které telekomunikační řešení by mé firmě pomohlo a proč?“ mohou se zúčastnit soutěže o hodnotné ceny:

1. cena (dle vlastního výběru): 
  Varianta A: 10 licencí na aplikaci one-bridge (Sybase) a 5× mobil včetně tarifu (T-Mobile)
  Varianta B: partnerské řešení CarNet na rok (SGS)
  Varianta C:  Bezpečný dům/inovovaná verze 20/07 a  LiFeMonitor (Beta Control)

2. cena:
  2x combi datová karta + 2x datový tarif na 1 rok

3. cena: 
  MDA + tarif na 1 rok

Soutěže se mohou účastnit i firmy, které nevyužívají služeb T-Mobile.

T-Mobile se dlouhodobě zaměřuje na potřeby malých a středních firem a snaží se nabízet co nejširší spektrum komplexních řešení pro nejrůznější odvětví podnikání. Velkým přínosem jsou v této oblasti tzv. partnerská řešení – tedy řešení, jež vyvíjejí externí dodavatelé v úzké spolupráci s T-Mobile.

Diskuze (10) Další článek: Slovník T9 u nových Nokií lze naučit psát bez české diakritiky

Témata článku: Nejrůznější odvětví, Firemní zákazník, T - Mobil, Zákaz, Web, Inovovaná verze, Nov, MOBI, Zak, Nový Web, Mobil, Soutěž


Určitě si přečtěte